Hakkımızda

İslam Vakti Gizlilik Sözleşmesi

Codeida, İslam Vakti internet sitesi ve mobil uygulamalar (iOS ve Android) üzerinden sağladığı hizmetler kapsamında kullanıcılarının gizliliğine değer vermektedir. Kullanıcıların paylaştığı kişisel bilgiler ve bu bilgilerin güvenliği şirketimiz tarafından önemle korunmaktadır. 

Bu Gizlilik Politikası Codeida şirketi bünyesinde yer alan İslam Vakti internet sitesi ve mobil uygulaması tarafından sağlanan hizmetler kapsamında toplanan kullanıcı verileri ve bu verilerin güvenliği ile ilgili bilgileri paylaşmak için hazırlanmıştır. 

Kullanıcılara Ait Hangi Veriler Toplanmaktadır?

Codeida şirketi bünyesindeki İslam Vakti internet sitesi ve mobil uygulamaları kullanıcılarından 2 tür veri tipi toplanmaktadır:

1. Kullanıcılara ait kişisel veriler: Teknik aksaklıklar gibi konularla ilgili kullanıcılar tarafından tarafımıza iletilen bilgiler  

2. Kişisel olmayan veriler: Teknolojik altyapıları analiz edip geliştirmek veya kullanıcılara daha iyi deneyim sunabilmek amacıyla üçüncü şahıslar tarafından toplanılan kullanım bilgileri  

İslam Vakti internet sitesi kullanıcıların internet sitesi özelliklerinden tam olarak faydalanabilmeleri amacıyla çerezler kullanmaktadır.

Mobil uygulama kullanıcılarından ise kullanılan cihaz modeline göre farklılık gösterebilen bildirim izni istenmektedir. Kullanıcılar İslam Vakti uygulaması tarafından bildirim almak istemedikleri takdirde cihazlarındaki ayarlar bölümünden izni iptal edebilmektedirler.

Kullanıcılara Ait Verilerin Toplanma Amacı Nedir?

İslam Vakti internet sitesi ve mobil uygulamaları tarafından kullanıcı verilerilerinin toplanmasındaki esas amaç kullanıcıların teknik aksaklıklarını çözmektir.

Kullanıcıların kişisel bilgiler farklı bir kurumla paylaşılmamakta, reklam veya hizmet duyurusu amaçlı olarak kullanılmamaktadır.

Kullanıcılara Ait Veriler Nerede ve Nasıl Korunur?

Codeida şirketi bünyesindeki tüm internet siteleri ve mobil uygulamalar üzerinden toplanan kullanıcı bilgileri güvenli veri tabanlarımızda şifreli olarak güvenlik yazılımları eşliğinde  korunmaktadır.

Kullanıcılara ait bazı teknik veriler ise 3. Şahıslar tarafından (Google) analitik amaçlı olarak toplanır.

3.Şahıslara Ait Sayfalara Verilen Linkler

Codeida, İslam Vakti internet sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden 3. Kişilere ait internet sitelerine linkler verebilmektedir. Fakat bu sayfalarda yer alan veya 3. Kişilerin tabi olduğu gizlilik politikalarının uygulanması hususunda hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. 3. Kişilere ait internet sayfaları kapsamındaki gizlilik politikaları, İslam Vakti Gizlilik Politikası’ndan farklılık gösterebilir.

Yaş Sınırı

İslam Vakti internet sitesi ve mobil uygulamalarının kullanımında herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. 18 yaşını doldurmamış kullanıcıların verileri kasten kaydedilmemektedir. Fakat üyelik oluşturan kullanıcının yaşı tarafımızca bilinememektedir. 18 yaşını doldurmamış kişilerin verilerinin bizimle paylaşılması veli veya yasal temsilcilerin sorumluluğunda bulunmaktadır. Bu doğrultuda ebeveynlere çocuklarının online aktivitelerinin denetlenmesinde aktif rol oynamaları tavsiye edilmektedir.

İletişim

Gizlilik sözleşmesinde yer alan maddelerle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması durumunda bizlere [email protected] e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İslam Vakti Mobil Uygulamaları